جمعه 8 مرداد 1400   18:24:37
1397/4/6 چهارشنبه

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 44788541
  تعداد بازدید این صفحه: 330689
  در امروز: 18353

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1400/2/26 یکشنبهطراحی ایستگاه‌های متروی کرج متناسب با اقلیم بومی
معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج از طراحی ایستگاه‌های متروی کرج متناسب با اقلیم بومی خبر داد.
احمدی پرگو معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج گفت:نقاط شاخص عملکردی با تغییرات هدفمند در نواحی اطراف خود می‌تواند علاوه بر ارتقای کیفی فضاهای شهری در شکل‌گیری فضاهای با هویت به‌عنوان الگوی ساماندهی منظر نیز ایفای نقش کند.

 

احداله احمدی پرگو در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری کرج امروز به اهمیت ایستگاه‌های مترو به‌عنوان نقاط اتصال دو فضای شهری (بافت شهری و شبکه زیرزمینی مترو) اشاره کرد و گفت: نقاط ورودی نقش مهمی در منظر شهر ایفا می‌کند و نواحی اطراف خود را از جنبه‌های کالبدی عملکردی، حمل‌ونقل، مسائل اقتصادی، اجتماعی و پدافند غیرعامل تحت تأثیر قرار می‌دهد.

وی اضافه کرد: نقاط شاخص عملکردی با تغییرات هدفمند در نواحی اطراف خود می‌تواند علاوه بر ارتقای کیفی فضاهای شهری در شکل‌گیری فضاهای با هویت به‌عنوان الگوی ساماندهی منظر نیز ایفای نقش کند.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج در بخش دیگری به تشکیل جلسه‌ای در این خصوص با حضور احد رسولی رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری و بافت‌های فرسوده شورای شهر کرج و رئیس سازمان حمل‌ونقل ریلی،  اعضای کمیته نما ستاد مرکزی و مشاور تهیه‌کننده طرح اشاره کرد و گفت: در این جلسه کلیات طرح تصویب و مقرر شد اصلاحات و ایرادات مطرح شده توسط اعضای کمیته نما در طرح پیشنهادی مربوط به هرکدام از ایستگاه‌ها اصلاح و متعاقبأ اجرا شود.

احمدی پرگو گفت: هدف از بررسی طراحی ایستگاه‌ها بررسی آن‌ها متناسب با زمینه و مشکلات موجود سایت و دستیابی به طرحی با هویت و همساز با اقلیم بومی و منطقه شهر کرج است.نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 330689
تعداد بازديد کنندگان سايت: 44788541 تعداد بازديد زيرپورتال: 384391 اين زيرپورتال امروز: 155 سایت در امروز: 18353 اين صفحه امروز: 112
1395/5/28 پنجشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.