سه‌شنبه 21 مرداد 1399   08:42:37

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 34141963
  تعداد بازدید این صفحه: 274625
  در امروز: 26342

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/8/22 چهارشنبهرییس گروه تدوین ضوابط و مقررات شهرسازی شهرداری کرج خبر داد: الکترونیکی شدن پاسخ استعلام و دفاتر اسناد شهرسازی
الکترونیکی شدن پاسخ استعلام و دفاتر اسناد شهرسازی
بعد از سیستمی شدن ارتباط بین بانک ها و شهرداری کرج در سال گذشته، حالا امیدوار هستیم کلیه استعلامات دفاتر اسناد نیز تا پایان آذرماه امسال از این طریق انجام شود.

 

رضا بیات اظهار داشت: در راستای تکریم ارباب رجوعان و ایجاد تسهیل و تسریع در امور، با پیگیری بعمل آمده و به همت سازمان فاوا و همکاری هیات مدیره دفاتر اسناد رسمی و دفتریاران و دفاتر اسناد سطح شهر کرج، فرآیند پاسخ استعلام دفاتر اسناد بصورت سیستمی و به دور از هرگونه گردش فیزیکی انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه شهروندان کرج مستحق دریافت بهترین خدمات شهری هستند، افزود: بعد از سیستمی شدن ارتباط بین بانک ها و شهرداری کرج در سال گذشته، حالا امیدوار هستیم کلیه استعلامات دفاتر اسناد نیز تا پایان آذرماه امسال از این طریق انجام شود.

رییس گروه تدوین ضوابط و مقررات شهرسازی شهرداری کرج ادامه داد: مرحله بعدی ارتباط گیری کلیه دفاتر اسناد رسمی استان البرز با سیستم شهرداری است که تلاش می کنیم هرچه زودتر این روند نیز شکل بگیرد.

بیات در ادامه با اشاره به حذف ۶۵ درصد مراجعه کنندگان با سیستمی شدن امور یادآور شد: در این راستا معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج به یکی از چشم اندازهای ۲ ساله خود که با همراهی سازمان فاوا انجام گرفت دست یافته است.

به گفته وی، این اقدام شهرسازی برای شهروندان صحت و سلامت استعلامات و شفاف سازی در امر پاسخ دهی و تسهیل وتسریع در موضوع حذف رفت و آمد های شهری و صرفه اقتصادی و تقلیل آلودگی زیست محیطی را به همراه دارد.


كلمات كليدي : الکترونیکی شدن , پاسخ استعلامات , دفاتر اسناد شهرسازی , معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج

نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 274625
تعداد بازديد کنندگان سايت: 34141963 تعداد بازديد زيرپورتال: 319699 اين زيرپورتال امروز: 197 سایت در امروز: 26342 اين صفحه امروز: 127
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.